Apšvietimas

Šviesos technologijos 17 metų patirtis

Ko gero, niekas nesugeba taip įtaigiai formuoti mūsų emocijų kaip teisingas arba, vis dar neretai pasitaikantis, netinkamas apšvietimas. Apšvietimas turi skatinti, o galiausiai netgi priversti, kad žmogus būtų tinkamai nusiteikęs. Randasi apgaulingas įsivaizdavimas, kad platus šviestuvų pasirinkimas yra vienintelis teisingas kriterijus renkantis šviestuvų tiekėją. Beje, šviestuvai tėra tik įrankis, padedantis realizuoti žmogaus tikslus jaustis gerai.

Šiame vos kelias eilutes užimačiame skyriuje, regis, nėra jokių ypatingų patarimų, kas yra geras apšvietimas, kaip įsigyti tinkamus šviestuvus. Tačiau svetainėje yra mūsų įgyvendinti projektai. Ypatingai pasitikime mūsų tiekėjais, nes jų pasaulinio lygio darbai kalba patys už save. Kita vertus, per ilgą laiką atrinkome šviestuvų gamintojus, kurie žino, kokie apšvietimo sprendimai tinka meno galerijoms, muziejams, parodų salėms, mokslo, švietimo, sveikatos apsaugos įstaigoms, gamybinėms patalpoms, ir kitiems privatiems bei visuomeniniams interjerams.

Užsukite pas mus. Šviesos technologijų šviestuvų salonai įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei skubate, parašykite mums. Visi jūsų projektai mums įdomūs ir svarbūs.